Povedali o našej škôlke

Lara I

Lara I

Ja som velmi rada ze sme nasli taku dobru skolku. Sme velmi spokojne ze nas syncek chodi do takej skolky kde tak silno miluju deti. Je to najdolezitejsi pre nas. Okrem toho v skolke vela casu venuju anglictine, rozvoju deti. Oni casto chodia do divadla, na vylety. Vsetko robia aby detom bolo velmi zaujimave. Deti citia sa ako doma. Je to velka rodina kde vsetci kamaratia navzajom.


Linda Lassova

Linda Lassova

V škôlke Jahôdka sme boli len 2 týždne, ale zato sme boli nadmieru spokojní. Bývame v zahraničí a do BB chodíme tak na mesiac. 4 ročnému synovi už po týždni chýbali kamaráti a aj jeho škôlka. Cez internet som hľadala škôlku, ktorá by nám najviac vyhovovala a aj poskytovala starostlivosť, na akú sme zvyknutí. Súkromná škôlka Jahôdka bola ešte lepšia než sme čakali. P. Janka je veľmi príjemná a ochotná. Synčekovi sa hneď od prvého dňa páčilo a hneď sa tešil na druhý deň. Perfektné učiteľky a aj milé a dobré detičky. Veľa tvorivých aktivít a učenie formou zábavy v menšom kolektíve detičiek, ktoré pridáva na spokojnosti a sebavedomí dieťaťa. Syn sa už teší na ďalšiu návštevu škôlky 🙂


Denisa Dancáková

Denisa Dancáková

Keď Vám niekto povie slovo Jahôdka, poniektorí si predstavia ovocie, ktoré je navonok krásne a zároveň chutné. Ja si pritom predstavím, malých jahôdkárov - detičky, ktoré navštevujú túto úžasnú škôlku pod vedením, úžasnej pani riaditeľky Janky a pani učiteľky Zuzky. Ako by som to v skratke opísala, Jahôdka je škôlka, s ktorou mám vlastnú skúsenosť, nakoľko som tam učila tanec a flautu. Za ten čas, čo som tam bola, som zistila, že na to, aby ste mohli byť dobrým vodcom škôlky, musíte byť zároveň aj človekom, ktorý je ľudský. A tým človekom je Janka. Je úžasná riaditeľka, ktorá deti vzdeláva a vychováva už od útleho detstva. Nemá problém byť ústretová, deťom dáva toľko lásky, koľko sa len dá. deti ju zbožňujú a radi s ňou pracujú. Janka má úžasné praktiky, ako deti pripraviť do ďalšieho života, ktorý ich čaká. Pracuje s rôznymi metódami, formami, s rôznymi pomôckami, ktoré prispievajú ku kvalite vedenia materskej školy, no hlavne ku kvalite výchovy a vzdelávania malých jahôdkárov. Pri prvom vstupe do škôlky, si myslíte, že je to obyčajná škôlka, no až sa Vám otvoria dvere do triedy, ostanete ohúrení tým, že ma iné vybavenie ako ostatné škôlky. Spálničky vyzerajú ako domčeky 7 trpaslíkov. Sú chutné a milé, keby som sa vmestila do niektorej z postielok, verte, že by ste ma odtiaľ nedostali. Prostredie v Jahôdke je veľmi pekné, deti tam majú pocit, že sú buď doma alebo ako v čarovnej krajinke. Každé dieťa je milované rovnakým podielom, nerobia sa tam žiadne rozdiely, čo je veľmi potešujúce. Za ten čas, čo som tam bola, deti tam chodili s radosťou a odchádzali s plačom, že domov ísť nechcú. Deťom je venovaná pozornosť aj zo strany Janky a aj Zuzky. Sú to dve úžasné osoby, ktoré vedia ako s deťmi. A vidno to aj na tvárach detí, že ich zbožňujú. Ak by som ja mala odporučiť niekomu nejakú škôlku, tu v BB tak vedzte, že prvým adeptom je práve Jahôdka. Viem, že o deti tam je postarané a rodičia sa nemusia ničoho báť. Je tam prístup na úrovni. A hlavne dobrá škôlka sa rovná šťastné deti - a tie nájdete v Jahôdke. Takže neváhajte a hláste detičky, z ktorých sa stanú usilovní Jahôdkári.


Karin Zajacová

Karin Zajacová

Úžasné miesto pre rozvoj vaseho pokladu 🙂


Paul Smith

Paul Smith

Maxim loves you all and cannot wait to go to school. The best nursery for our little man. Thank you �


Žany Nemcova

Žany Nemcova

100% NAJUZASNEJSIA skolka v celom vesmire! Pani ucitelky Janka a Zuzka su ako z rozpravky a Maxim ich zboznuje! To je jedina skolka do ktorej rano uteka a z ktorej sa mu nechce ist domov. Skolka je uzasne vybavena a tolko priestoru pre vsetky deti ze by sa tam dalo ist zabehat. Uzasne vyucne hracky, suchacka, dokonca trampolina. Deti sa tam musia citit ako vo farebnej rozpravke. Krasne stoly so stolickami , kde sa papa. Kupelna pre male rucicky nozicky. A postielky krasne a farebne ako pre malych skriatkov kde si maly cloviecikovia oddychnu po uzasnom obede. Dnes som mala sancu vidiet ako ich obedik vyzera a zbehli sa mi vsetky sliny , musela som sa drzat, aby som to vlastnemu synovi nezjedla :), neviem co dodat. Definitivne najlepsia skolka aka existuje- spokojne deti a uzasne pani ucitelky. DAKUJEM:)!!!


Jana Novotná

Jana Novotná

Ten skvelý pocit, že je o moje dieťa v Jahôdke dokonale postarané je na nezaplatenie. Detičky dostávajú vzdelanie, výchovu, vyváženú stravu, v krásnom a čistom prostredí, navyše všetko s láskou. Náš Luky pani Janku a Zuzku zbožňuje, najradšej by v Jahôdke aj spával. Popoludní je náročné dostať ho odtiaľ a veru nie je to len chvíľkový ošiaľ, Jahôdku navštevujeme už takmer rok, čo viac dodať.. nie je to obyčajná škôlka, je to špičková škôlka.


Linda Fekete

Linda Fekete

Škôlka - Jahôdka u Janky Sitárovej je výborná škôlka. Všetko, čo dieťatko potrebuje je v škôlke, aj po materiálnej aj citovej stránke. Strava je úplne super, zdravá a vyvážená. Pani Janka sa venuje s láskou od príchodu dieťatka až kým ho rodič nevyzdvihne. Nemám žiadne výhrady alebo negatíva, čo by som o nich vedela. Len to, že naša Evička plakala v sobotu ráno, že chce ísť do škôlky, tak si vyberte 🙂 Je tam zatiaľ malý kolektív detí, no verím, že sa časom rozrastie. Držíme pani Janke palce a želáme veľa zdravia, lásky a aby stále svietilo slniečko na Jahôdku 🙂


Martina Brašeňová

Martina Brašeňová

Škôlka, s ktorou je každý deň čo objavovať, čo detičkám odovzdať, čo ich naučiť, kde sa radi hrajú, lebo na to majú priestor a tvorivé prostredie, spinkajú v krásnych čistých postieľkach , papajú ovocie, zeleninu a ak im doma nejaká nechutí, v škôlke sa to nauča, lebo Janka ich má rada a venuje sa im a detičky to cítia, jednoducho- rodičia môžu byť spokojní, že ich detičky sú v dobrých rukách. A pokiaľ sú žiarliví, odporúčam začať s tréningom, ako to zvládať, že sa vaše dieťa pýta cez víkend do škôlky a doma sa chce hrať na škôlku:) Ja som v práci spokojná,lebo moje dieťa je v Jahôdke:)


Veronika Nedecka

Veronika Nedecka

Lebo jej ocka hovoria za vsetko. Ziaria radostou ked sme na ceste tam, su uplakane ked musime odist 😉 Prvotriedna skolka.


Pridať hodnotenie našej škôlky

Jahôdkárske novinky :)