Povedali o našej škôlke

Lara I

Lara I

Ja som velmi rada ze sme nasli taku dobru skolku. Sme velmi spokojne ze nas syncek chodi do takej skolky kde tak silno miluju deti. Je to najdolezitejsi pre nas. Okrem toho v skolke vela casu venuju anglictine, rozvoju deti. Oni casto chodia do divadla, na vylety. Vsetko robia aby detom bolo velmi zaujimave. Deti citia sa ako doma. Je to velka rodina kde vsetci kamaratia navzajom.


Denisa Dancáková

Denisa Dancáková

Keď Vám niekto povie slovo Jahôdka, poniektorí si predstavia ovocie, ktoré je navonok krásne a zároveň chutné. Ja si pritom predstavím, malých jahôdkárov - detičky, ktoré navštevujú túto úžasnú škôlku pod vedením, úžasnej pani riaditeľky Janky a pani učiteľky Zuzky. Ako by som to v skratke opísala, Jahôdka je škôlka, s ktorou mám vlastnú skúsenosť, nakoľko som tam učila tanec a flautu. Za ten čas, čo som tam bola, som zistila, že na to, aby ste mohli byť dobrým vodcom škôlky, musíte byť zároveň aj človekom, ktorý je ľudský. A tým človekom je Janka. Je úžasná riaditeľka, ktorá deti vzdeláva a vychováva už od útleho detstva. Nemá problém byť ústretová, deťom dáva toľko lásky, koľko sa len dá. deti ju zbožňujú a radi s ňou pracujú. Janka má úžasné praktiky, ako deti pripraviť do ďalšieho života, ktorý ich čaká. Pracuje s rôznymi metódami, formami, s rôznymi pomôckami, ktoré prispievajú ku kvalite vedenia materskej školy, no hlavne ku kvalite výchovy a vzdelávania malých jahôdkárov. Pri prvom vstupe do škôlky, si myslíte, že je to obyčajná škôlka, no až sa Vám otvoria dvere do triedy, ostanete ohúrení tým, že ma iné vybavenie ako ostatné škôlky. Spálničky vyzerajú ako domčeky 7 trpaslíkov. Sú chutné a milé, keby som sa vmestila do niektorej z postielok, verte, že by ste ma odtiaľ nedostali. Prostredie v Jahôdke je veľmi pekné, deti tam majú pocit, že sú buď doma alebo ako v čarovnej krajinke. Každé dieťa je milované rovnakým podielom, nerobia sa tam žiadne rozdiely, čo je veľmi potešujúce. Za ten čas, čo som tam bola, deti tam chodili s radosťou a odchádzali s plačom, že domov ísť nechcú. Deťom je venovaná pozornosť aj zo strany Janky a aj Zuzky. Sú to dve úžasné osoby, ktoré vedia ako s deťmi. A vidno to aj na tvárach detí, že ich zbožňujú. Ak by som ja mala odporučiť niekomu nejakú škôlku, tu v BB tak vedzte, že prvým adeptom je práve Jahôdka. Viem, že o deti tam je postarané a rodičia sa nemusia ničoho báť. Je tam prístup na úrovni. A hlavne dobrá škôlka sa rovná šťastné deti - a tie nájdete v Jahôdke. Takže neváhajte a hláste detičky, z ktorých sa stanú usilovní Jahôdkári.


Linda Lassova

Linda Lassova

V škôlke Jahôdka sme boli len 2 týždne, ale zato sme boli nadmieru spokojní. Bývame v zahraničí a do BB chodíme tak na mesiac. 4 ročnému synovi už po týždni chýbali kamaráti a aj jeho škôlka. Cez internet som hľadala škôlku, ktorá by nám najviac vyhovovala a aj poskytovala starostlivosť, na akú sme zvyknutí. Súkromná škôlka Jahôdka bola ešte lepšia než sme čakali. P. Janka je veľmi príjemná a ochotná. Synčekovi sa hneď od prvého dňa páčilo a hneď sa tešil na druhý deň. Perfektné učiteľky a aj milé a dobré detičky. Veľa tvorivých aktivít a učenie formou zábavy v menšom kolektíve detičiek, ktoré pridáva na spokojnosti a sebavedomí dieťaťa. Syn sa už teší na ďalšiu návštevu škôlky 🙂


Pridať hodnotenie našej škôlky

Jahôdkárske novinky :)