Povedali o našej škôlke

Linda Fekete

Škôlka – Jahôdka u Janky Sitárovej je výborná škôlka.
Všetko, čo dieťatko potrebuje je v škôlke, aj po materiálnej aj citovej stránke.
Strava je úplne super, zdravá a vyvážená.
Pani Janka sa venuje s láskou od príchodu dieťatka až kým ho rodič nevyzdvihne.
Nemám žiadne výhrady alebo negatíva, čo by som o nich vedela. Len to, že naša Evička plakala v sobotu ráno, že chce ísť do škôlky, tak si vyberte 
Je tam zatiaľ malý kolektív detí, no verím, že sa časom rozrastie.
Držíme pani Janke palce a želáme veľa zdravia, lásky a aby stále svietilo slniečko na Jahôdku 

Zdroj: Facebook

Marika Linda Krimm

V škôlke Jahôdka sme boli len 2 týždne, ale zato sme boli nadmieru spokojní. Bývame v zahraničí a do BB chodíme tak na mesiac. 4 ročnému synovi už po týždni chýbali kamaráti a aj jeho škôlka. Cez internet som hľadala škôlku, ktorá by nám najviac vyhovovala a aj poskytovala starostlivosť, na akú sme zvyknutí. Súkromná škôlka Jahôdka bola ešte lepšia než sme čakali. P. Janka je veľmi príjemná a ochotná. Synčekovi sa hneď od prvého dňa páčilo a hneď sa tešil na druhý deň. Perfektné učiteľky a aj milé a dobré detičky. Veľa tvorivých aktivít a učenie formou zábavy v menšom kolektíve detičiek, ktoré pridáva na spokojnosti a sebavedomí dieťaťa. Syn sa už teší na ďalšiu návštevu škôlky 

Zdroj: Facebook

Martina Brašeňová

Škôlka, s ktorou je každý deň čo objavovať, čo detičkám odovzdať, čo ich naučiť, kde sa radi hrajú, lebo na to majú priestor a tvorivé prostredie, spinkajú v krásnych čistých postieľkach , papajú ovocie, zeleninu a ak im doma nejaká nechutí, v škôlke sa to nauča, lebo Janka ich má rada a venuje sa im a detičky to cítia, jednoducho- rodičia môžu byť spokojní, že ich detičky sú v dobrých rukách.
A pokiaľ sú žiarliví, odporúčam začať s tréningom, ako to zvládať, že sa vaše dieťa pýta cez víkend do škôlky a doma sa chce hrať na škôlku  Ja som v práci spokojná,lebo moje dieťa je v Jahôdke 

Zdroj: Facebook

Oli Snopková

Dnes je posledný deň našej Elinky v Jahodke. A je nám veľmi smutno, že sa musíme rozlúčiť. Bol to pre nás nádherný rok, z Elinky sa stalo úplne iné dievčatko v tom najlepšom. Zmúdrela, je odvážnejšia, šikovnejšia, samostatnejšia, zamilovala si tanec, pesničky, nádherne kreslí. Každý deň, som vedela, že je v tých najlepších rukách, v bezpečnom a láskavom prostredí. Ďakujeme a tešíme sa, že v BB je taká výnimočná škôlka a my sme mohli byť jej súčasťou. 

Zdroj: Facebook

Jana Novotná

Ten skvelý pocit, že je o moje dieťa v Jahôdke dokonale postarané je na nezaplatenie.
Detičky dostávajú vzdelanie, výchovu, vyváženú stravu, v krásnom a čistom prostredí, navyše všetko s láskou.
Náš Luky pani Janku a Zuzku zbožňuje, najradšej by v Jahôdke aj spával. Popoludní je náročné dostať ho odtiaľ a veru nie je to len chvíľkový ošiaľ, Jahôdku navštevujeme už takmer rok, čo viac dodať.. nie je to obyčajná škôlka, je to špičková škôlka.

Zdroj: Facebook

Žany Nemcová

100% NAJÚŽASNEJŠIA škôlka v celom vesmíre! Pani učiteľky Janka a Zuzka sú ako z rozprávky a Maxim ich zbožňuje! To je jediná škôlka do ktorej ráno uteká a z ktorej sa mu nechce ísť domov. Škôlka je užasne vybavená a toľko priestoru pre všetky deti že by sa tam dalo ísť zabehať. Úžasné výučné hračky, šúchačka, dokonca trampolína. Deti sa tam musia cítiť ako vo farebnej rozprávke. Krásne stoly so stoličkami, kde sa papá. Kúpeľňa pre malé ručičky nožičky. A postieľky krásne a farebné ako pre malých škriatkov kde si malý človiečikovia oddýchnu po úžasnom obede. Dnes som mala šancu vidieť ako ich obedík vyzerá a zbehli sa mi všetky sliny, musela som sa držať, aby som to vlastnému synovi nezjedla , neviem čo dodať. Definitívne najlepšia škôlka aká existuje- spokojné deti a úžasné pani učiteľky. ĎAKUJEM!!!

Zdroj: Facebook

Chevaeva Cheveeve

Super škôlka, určite odporúčam. My sme boli nad mieru spokojni. Jahodkari nás prijali skvelo a budú veľmi chýbať. Ak budeme mať možnosť, iste sa radi vrátime. Ďakujeme

Zdroj: Facebook

Paul Smith

Maxim loves you all and cannot wait to go to school.
The best nursery for our little man.
Thank you 

Zdroj: Facebook

Erika

Krásne nové, priestranné a čisté priestory osobitná jedáleň aj spálňa, ústretový a individuálny prístup k deťom a veľká ochota splniť aj individuálne požiadavky rodičov. Vlastné ihrisko. Dobrý prístup autom. Veľká spokojnosť dieťaťa.

Zdroj: Eduworld

Veronika Nedecká

Lebo jej očká hovoria za všetko. Žiaria radosťou keď sme na ceste tam, sú uplakané keď musíme odísť 😉 Prvotriedna škôlka.

Zdroj: Google

Lara I.

Som veľmi rada, že sme našli takú dobrú škôlku. Sme veľmi spokojní, že nás synček chodí do škôlky, kde tak silno milujú deti. Je to najdôležitejší pre nás. Okrem toho v škôlke veľa času venujú angličtine, rozvoju detí. Oni často chodia do divadla, na výlety. Deti sa v Jahôdke cítia ako doma. Je to veľká rodina, kde sa všetci spolu kamarátia.

Zdroj: Google

Karin Zajacová

Úžasné miesto pre rozvoj vašeho pokladu 

Zdroj: Facebook

Jana Krasická

Je to paráda! Aj ja by som chcela chodiť do takej škôlky . Super!
Zdroj: Facebook

Denisa Dancáková

Keď Vám niekto povie slovo Jahôdka, poniektorí si predstavia ovocie, ktoré je navonok krásne a zároveň chutné. Ja si pritom predstavím, malých jahôdkárov – detičky, ktoré navštevujú túto úžasnú škôlku pod vedením, úžasnej pani riaditeľky Janky a pani učiteľky Zuzky. Ako by som to v skratke opísala, Jahôdka je škôlka, s ktorou mám vlastnú skúsenosť, nakoľko som tam učila tanec a flautu. Za ten čas, čo som tam bola, som zistila, že na to, aby ste mohli byť dobrým vodcom škôlky, musíte byť zároveň aj človekom, ktorý je ľudský. A tým človekom je Janka. Je úžasná riaditeľka, ktorá deti vzdeláva a vychováva už od útleho detstva. Nemá problém byť ústretová, deťom dáva toľko lásky, koľko sa len dá. deti ju zbožňujú a radi s ňou pracujú. Janka má úžasné praktiky, ako deti pripraviť do ďalšieho života, ktorý ich čaká. Pracuje s rôznymi metódami, formami, s rôznymi pomôckami, ktoré prispievajú ku kvalite vedenia materskej školy, no hlavne ku kvalite výchovy a vzdelávania malých jahôdkárov. Pri prvom vstupe do škôlky, si myslíte, že je to obyčajná škôlka, no až sa Vám otvoria dvere do triedy, ostanete ohúrení tým, že ma iné vybavenie ako ostatné škôlky. Spálničky vyzerajú ako domčeky 7 trpaslíkov. Sú chutné a milé, keby som sa vmestila do niektorej z postielok, verte, že by ste ma odtiaľ nedostali. Prostredie v Jahôdke je veľmi pekné, deti tam majú pocit, že sú buď doma alebo ako v čarovnej krajinke. Každé dieťa je milované rovnakým podielom, nerobia sa tam žiadne rozdiely, čo je veľmi potešujúce. Za ten čas, čo som tam bola, deti tam chodili s radosťou a odchádzali s plačom, že domov ísť nechcú. Deťom je venovaná pozornosť aj zo strany Janky a aj Zuzky. Sú to dve úžasné osoby, ktoré vedia ako s deťmi. A vidno to aj na tvárach detí, že ich zbožňujú. Ak by som ja mala odporučiť niekomu nejakú škôlku, tu v BB tak vedzte, že prvým adeptom je práve Jahôdka. Viem, že o deti tam je postarané a rodičia sa nemusia ničoho báť. Je tam prístup na úrovni. A hlavne dobrá škôlka sa rovná šťastné deti – a tie nájdete v Jahôdke. Takže neváhajte a hláste detičky, z ktorých sa stanú usilovní Jahôdkári.

Zdroj: Google

 

Pridať hodnotenie našej škôlky

Jahôdkárske novinky :)